Akademia Piłki Siatkowej

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA AKADEMII PIŁKI SIATKOWEJ RUMIA

                                                                             

Szkolimy dziewczęta z Rumi, powiatu wejherowskiego, powiatu puckiego i Gdyni. Prowadzimy sześć zespołów. Pod naszą opieką znajduje się siedemdziesiąt zawodniczek. Reprezentujemy Rumię na wszystkich szczeblach rozgrywek piłki siatkowej, w tym w II lidze seniorek. Akademia Piłki Siatkowej Rumia jest aktualnym Mistrzem Polski w siatkówce plażowej Kadetek i Młodziczek.                                                            

 

Mecze naszych zespołów są wydarzeniem w skali powiatu wejherowskiego. Zawody II ligi w Rumi gromadzą w hali MOSiR liczną publiczność, a relacje w telewizji i na portalach informacyjnych (lokalnych i ogólnopolskich) oglądają każdorazowo rzesze kibiców.

 

                                                                                           

W plebiscycie Dziennika Bałtyckiego (który jest patronem medialnym Klubu)  APS została wybrana Najpopularniejszą Drużyną 2014 roku.

Zapraszamy do przekazania 1% Waszego podatku za 2014 rok, dzięki Państwa pomocy będziemy mogli szkolić więcej dzieci i osiągać z nimi lepsze wyniki. Przekazanie 1% podatku nie zwiększa należności dla Urzędu Skarbowego, można przekazać 1% podatku nawet jeśli otrzymują Państwo zwrot nadpłaconego podatku.

 

W ZEZNANIU ROCZNYM PIT ZA 2014 W POLU “WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% NALEŻNEGO PODATKU NA RZECZ OPP” WPISZ NR 0000060003 i kwotę .

 KONIECZNIE WPISZ W POLE “INFORMACJE DODATKOWE”: APS RUMIA

Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Nadchodzące mecze
Wcześniejsze mecze

Klub STU