Akademia Piłki Siatkowej

Akademia Piłki Siatkowej Rumia liczy na wsparcie kibiców.

Bardzo ważne spotkanie w II lidze kobiet zagrają w nadchodzącą sobotę siatkarki Akademii Piłki Siatkowej Rumia. W sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 podejmą zespół UKS Murowana Goślina. Dodatkowo będzie to ostatni mecz APS w Rumi w tym roku, więc tym większa jest okazja aby wesprzeć dopingiem siatkartki.

Akademia Piłki Siatkowej Rumia zajmuje w tabeli pierwszej grupy II ligi kobiet siódme miejsce, a przeciwniczki z Wielkopolski znajdują się o jedną pozycję niżej tracąc do rumianek dwa punkty. Jeśli więc APS chce uniknąć zagoszczenia na dłużej w strefie spadkowej musi wygrać sobotni mecz, najlepiej za trzy punkty.

Zespół z Murowanej Gośliny to zaplecze pierwszoligowego KS Piecobiogazu. Skład, podobnie jak w Rumi, oparty jest o młode zawodniczki. W dotychczasowych meczach UKS zdobywał punkty tylko w spotkaniach z drużynami ze Starogardu Gdańskiego i Słupska.

Z powodu zawodów w gimnastyce artystycznej Akademia Piłki Siatkowej Rumia nie może rozegrać tego spotkania w sali MOSiR i skorzysta z Gościny Zespołu Szkół Zawodowych im. Hipolita Roszczynialskiego. Kolejne spotkanie w Rumi dopier 10.01.2015 roku! Klub bardzo liczy na wsparcie kibiców i zaprasza w sobotę 22.11.2014 r. o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Nadchodzące mecze
Wcześniejsze mecze

Klub STU